Wirtualna wypożyczalnia samochodów? Rusza nowa usługa Free2Move

0 224

Free2Move to marka francuskiego koncernu PSA, który produkuje takie samochody jak Citroen, DS, Opel czy Peugeot. Teraz rusza z nową usługą – wirtualną wypożyczalnią samochodów.

Bez kluczyków, tylko ze smartonem

Wirtualna wypożyczalnia działa poprzez aplikację Free2Move. Wystarczy ją uruchomić, by skorzystać z oferty ponad 20 tysięcy samochodów i 1.300 punktów wynajmu. Wszystko odbywa się elektronicznie. Po dokończeniu procesu rezerwacji samochód jest od razu dostępny – dostęp do niego odbywa się w pełni zdalnie. Przez aplikację otwiera się drzwi a nawet uruchamia silnik.

Kiedy w Polsce? Nie wiadomo

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla klientów. Niestety na razie działa tylko we Francji i nie wiadomo czy w ogóle trafi do Polski, za to wkrótce cieszyć się nią będą mogli klienci we Włoszech, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Tam usługa zacznie działać do końca 2019 roku.

Świat użytkowania samochodu się zmienia

Free2Move to sposób PSA na wejście w świat, gdzie nie ma własności a jest użyczenie. Koncern przewiduje, że wkrótce przynajmniej część klientów może w ogóle nie chcieć kupować samochodów.

 

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o