Wirtualna wypożyczalnia samochodów? Rusza nowa usługa Free2Move

0 259

Free2Move to marka francuskiego koncernu PSA, który produkuje takie samochody jak Citroen, DS, Opel czy Peugeot. Teraz rusza z nową usługą – wirtualną wypożyczalnią samochodów.

Bez kluczyków, tylko ze smartonem

Wirtualna wypożyczalnia działa poprzez aplikację Free2Move. Wystarczy ją uruchomić, by skorzystać z oferty ponad 20 tysięcy samochodów i 1.300 punktów wynajmu. Wszystko odbywa się elektronicznie. Po dokończeniu procesu rezerwacji samochód jest od razu dostępny – dostęp do niego odbywa się w pełni zdalnie. Przez aplikację otwiera się drzwi a nawet uruchamia silnik.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Kiedy w Polsce? Nie wiadomo

Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla klientów. Niestety na razie działa tylko we Francji i nie wiadomo czy w ogóle trafi do Polski, za to wkrótce cieszyć się nią będą mogli klienci we Włoszech, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii. Tam usługa zacznie działać do końca 2019 roku.

Świat użytkowania samochodu się zmienia

Free2Move to sposób PSA na wejście w świat, gdzie nie ma własności a jest użyczenie. Koncern przewiduje, że wkrótce przynajmniej część klientów może w ogóle nie chcieć kupować samochodów.

 

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o